22. 1. 2016
 

 

Blogerky & Vlogerky 2

 
 

Další část mých oblíbených youtube kanálů. V televizi už opravdu koukám jen na zprávy a na Prostřeno:-)  


FLABGEE (46 536 odběratelů)
Občanským jménem Eva Adamcová.
Jeji kanál ZDE. Jak o sobě říká, je exhibionistka, ale není to protivné. Naopak má zdravé sebevědomí a používá příjemnou sebeironii a je velmi vtipná.


Flabgee 


Některá její videa jsou vtipná, třeba když vaří, protože to moc neumí:-)


Videa z kanálu Flagbee

 

Smooth cooking (5 854 odběratelů)
Ač je to hlavně kanál o vaření, tak je tam spousta nevařících vlogů, ale já se ráda dívám i na ty s vařením. Autorka se jmenuje Kateřina Kuranová a má hlavně kulinářský web: www.smoothcooking.cz, ale s trendem doby přešla i na točení videí. Je to už rozumná žena a má příjemný a kultivovaný projev a mě baví na ni koukat.


Katka s manželem.


Vánoční vlog.


Videa na kanálu Smooth Cooking

ANEŽKA a JIŘík (2 099 odběratelů)  Můj EXTRA TIP !!!
Anežka a Jiřík tvoří mladý pár z Kladna, nyní už jsou dokonce manželé, přestože Anežce je jen 18 let (Jiříkovi 22 let). Jejich popularita na youtube stoupá, protože jsou takoví netypičtí, oproti jiným youtuberům, ale o to blíž se jim asi diváci cítí. Samozřejmě jejich odlišnost nenechává v klidu různé provokatéry, kteří si z nich dělají legraci a parodují jejích videa, jedna parodie třeba ZDE. Ale špatná reklama je taky reklama a doufám, že si to Anežka a Jiřík neberou osobně, neodradí je to a budou točit dál. Mně se moc líbí pro to, že si na nic nehrajou a jsou takoví upřímní, čistí a bezelstní.


Anežka a Jiřík z Kladna.


Člověk skoro ani nemůže věřit, že ještě existuje taková čistá láska.


V jednom z videí byli i spottovat v Kněževsi. Video ZDE.


Videa Anežky a Jiříka.


www.yirina.net