My posts are my personal views. They do not represent the views of my company / Příspěvky na tomto webu jsou pouze mé osobní názory.

www.yirina.net

 

 

 6. 4. 2019

 

Měla jsem možnost, účastnit se natáčení s Hyde Parku Civilizace s astronautem Andrew Feustelem a jeho manželkou Indirou. Byl to skvělý zážitek, za který jsem moc vděčná.

 


 Jdeme do TELEVIZE!


 Andrew a Indira dorazili. Jsem se s nimi samozřejmě chtěla vyfotit, ale až po natáčení, nechtěla jsem je před tím rušit. Ale Andrew se během čekání nudil a že prý se můžeme vyfotit teď i potom. Tak to samozřejmě neřeknu ne.


 Dan se rozcvičuje...LODYHA LODYHA....


 Ne, já určitě nikdy hostem v Hyde Parku nebudu, tím jsem si naprosto jistá.


Ale aspoň jsem si to zkusila.


Připravené rekvizity.


Rejžo, slyšíme se?


Seděli jsme přímo proti nim a tak to měli doslova z první ruky.


Fotka z průběhu živého vysílání z oficiální galerie FB Hyde Parku Civilizace. Vpravo je vidět moje noha v lodičce a moje silueta:-) Foto: ČT (Václav Hodina)


Rozhovor byl jako vždy perfektně připravený.


Po natáčení jsme si ještě udělali pár fotek...


Palo se taky s Krtečkem vyfotil.


Mozek práce moderátora.


Společné foto po natáčení.


Moc si vážím té možnosti, setkat se s Andrewem a Indirou.


Bylo to velmi inspirativní.


Palo se s Andrewem vyfotit nechtěl, ale chtěl fotku s Danem.


Studio, na které každou sobotu večer koukáme. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost, se tam podívat.


Byl to super zážitek. Dan Stach je neuvěřitelný profesionál, je chytrý, milý, sympaticky, skromný, vysílá živě rozhovory anglicky. Sláva ho vůbec nezměnila (pokud to nebyl předtím blbec a nezměnil se do této podoby, což ale není příliš pravděpodobné). Nestal se z něj namachrovaný frajírek balící na večírcích modelky, prostě téměř neuvěřitelný úkaz na českém televizním nebi. Navíc je velice vtipný a pořád si dělá ze všeho legraci a směje se. Palo říkal, že by vedle tohoto seriózního pořadu mohl klidně moderovat ještě třeba Všechnopárty. Já bych ho tedy radši viděla v Sama doma, myslím, že ženy na mateřské by takového kultivovaného sympaťáka ocenily:-) 
Záznam pořadu TADY.


www.yirina.net

 

Vsevjednom.cz